Nasze projekty

Wychodząc z założenia, że dobry projekt to podstawa udanej inwestycji wprowadziliśmy do naszej oferty usługę projektowania wnętrz, ogrodów i najbliższej okolicy domu.

Projekty wnętrz i projekty ogrodów tworzą u nas architekci z wieloletnim doświadczeniem, pracując na nowoczesnych programach komputerowych. Dzięki temu uzyskujemy realistyczną i szczegółową wizualizację pomieszczenia/przestrzeni w trójwymiarze.

Przykładamy szczególną wagę do tego, żeby projekt jednocześnie uwzględniał życzenia i wytyczne Klienta oraz tworzony był w oparciu o wiedzę i doświadczenie projektanta. Razem tworzymy przemyślane nowoczesne wnętrza – pełne smaku, stylowe i funkcjonalne.

Możemy stworzyć dla Państwa aranżacje wnętrz (projekty łazienek, kuchni, innych pomieszczeń), projekt zewnętrznej części domu (elewacje, schody, tarasy, podjazdy) jak i projekty ogrodów.

Od lat tworzymy domy z wizją. Projekty wykonujemy nieodpłatnie dla Klientów dokonujących zakupu materiałów w naszym sklepie lub odpłatnie – jeśli zdecydują się Państwo na zakupy w innym miejscu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz obejrzenia przykładowych prac.