Projekty ogrodów i powierzchni kamiennych

Projekty nawierzchni kamiennych: podjazdów, tarasów, patio i schodów

Wykonujemy projekty nawierzchni kamiennych: podjazdów, tarasów, patio i schodów.
Projekt gratis przy zakupie kamienia za minimum 5000zł. Możliwość wykonania projektu w Autocadzie i realistycznej wizualizacji zaprojektowanej nawierzchni.

Kompleksowe projekty ogrodów

W ofercie również usługa kompleksowego projektowania ogrodów, zaczynając od szczegółowego projektu z aranżacją kolorystyczną ułożenia kostki kamiennej przez projekt tarasu i patio aż do planu nasadzeń z pełną listą i rozmieszczeniem roślin.

(Możliwe zlecenie projektu ogrodu z indywidualną wyceną bez konieczności zakupu materiału ceny projektów od 300zl). Projekty wykonywane przez doświadczonych architektów krajobrazu z doskonałą znajomością roślin.

Projektując ogród przeznaczamy dużo czasu by zaplanować każdy jego aspekt od wytyczenia ergonomicznego podjazdu przez idealne umiejscowienie tarasu jego kształt i rodzaj nawierzchni aż po dobór odpowiednich i pasujących do siebie roślin.

Projekty wykonywane są w skali przy użyciu programu CAD. Na jego podstawie powstaje czytelny i przejrzysty plan wizualizacje komputerowe lub rysunki perspektywiczne.

Szczegółowa prezentacja pomaga wyobrazić sobie docelowy wygląd projektowanego ogrodu i stwierdzić czy ta wizja jest zgodna z wyobrażeniem. Dzięki tej technice prezentacji można uniknąć wielu błędów już na etapie projektowym.

Poniżej przedstawiamy przykładowe nasze projekty.