PROJEKTY ŁAZIENEK I POSADZEK 3D GRATIS

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko odpowiednia aranżacja wnętrza jest w stanie w 100% wyeksponować piękno jego poszczególnych elementów i umożliwić stworzenie w pełni funkcjonalnej przestrzeni. Proponujemy naszym klientom bezpłatną usługę projektowania łazienki i posadzek

Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie, w zobrazowaniu przestrzennym (3D), z uwzględnieniem określonego przez klienta budżetu. Oczywiście cały proces powstawania projektu jest konsultowany z klientem, co gwarantuje końcową satysfakcję. Naszą ideą jest spójne połączenie wymagań i wizji klienta z naszą wiedzą, doświadczeniem i znajomością branży, co owocuje stworzeniem wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni, z której klient będzie zadowolony w 100%.

Projekt łazienki i posadzek jest tworzony w oparciu o profesjonalny program CAD Decor, którego funkcje umożliwiają uwzględnienie takich elementów jak płytka ceramiczna czy płyta granitowa, meble łazienkowe, grzejniki, wanna, kabina prysznicowa, lustra, akcesoria łazienkowe, ceramika łazienkowa, armatura oraz oświetlenie.

Usługa projektowania jest bezpłatna dla klientów, którzy zdecydują się zakupić u nas wyposażenie zawarte w projekcie. W praktyce wygląda to tak, że zaliczkę pobieramy w momencie przystąpienia do pracy i zwracamy ją w trakcie realizacji zamówienia (jej kwota jest odejmowana od kwoty zamówienia).

Chęć skorzystania z usługi darmowego projektowania prosimy zgłaszać nam osobiście lub mailowo. Na pierwsze spotkaniem z projektantem prosimy przygotować plan pomieszczenia – jego wymiary, wszystkie wnęki, skosy i inne ograniczenia (np. wynikające z wykonanych wcześniej przyłączy wodnych, kanalizacji itp.). Pierwsze spotkanie służy ustaleniu założeń projektu, jest to właściwy moment na określenie swoich wymagań względem pomieszczenia oraz ewentualne przedstawienie swojej wizji (można zabrać inspirujące zdjęcia). Po tym spotkaniu w ciągu 5-7 dni projektant zgodnie z wytycznymi stworzy wstępny projekt i zaprezentuje go Państwu osobiście lub w razie wyrażenia takiej chęci prześle e-mailem. Jeśli zajdzie taka potrzeba, po zapoznaniu się z projektem klient może zgłosić poprawki. Gotowy projekt z naniesionymi poprawkami mogą Państwo odebrać u nas w salonie. Dostaną Państwo: wizualizację w 3D, szczegółowy kosztorys (ilość i cena wszystkich uwzględnionych materiałów) oraz rzuty ścian ze schematem ułożenia płytek (przydatne dla wykonawcy). Po akceptacji odebranego projektu i kosztorysu można złożyć zamówienie. Czas jego realizacji od momentu złożenia wynosi 7-14 dni roboczych. W razie potrzeby służymy pomocą przy wyborze sprawdzonych wykonawców.